şunu bağlarım işte Makine mi oldu ben okuduklarımdan

Admin

Administrator
Staff member
ve kendi ifadelerinden çıkardım şey şu adamlar diyor ki isteyin bak Sadece yüzünden bizim saat yapıldı yüzünden windows'ta göre daha yüksek performans veya aynı oyun hem Windows Hem biz de olduğundan Biz de daha da çalışacak diyorlar Bu işte onu ispat etmeleri Daha bekliyoruz bekliyoruz bu olmazsa ben bir anlamını demedim artı Bak sana şunu söyleyeyim Ben bu oyunları yükledim Tamam ne güzel vermiş çalışmıyor gösterelim çalışmıyor çünkü çalışmamasının nedeni sor tamam mı kontrolcüye göre yapılmamış

oyunlar var oyunu açıyorsun oyun senden Windows diyalog işte öyle şeyler yapmam gerekiyor var tamamıyla her şeyle ya göre yapılmış oyunlar bu makine ile tat verecek Çünkü burada Hayal su senin elinde sadece bu olacak tutup da klavye yanında bitkiler ve yanında birçok oldu mu bunun olacak dediğim gibi yani bedava olan bir şey şimdi bunu şu televizyon dışında geldiğin hayal et ama bir tane fazla yolcu alıyorsun bir tane televizyonda karşı karşıyasın ve kütüphanenin bunu bu şekilde televizyona bir şekilde yani olur bilmiyorum

Fırat Çünkü şöyle bir durum var televizyon uzun ömürlü bir cihaz bilgisayarlar o kadar uzun ömürlü Ben böyle satmak için üretmiyoruz bunu televizyon üreticileri ağzın içine koysun diye yaratıyoruz demişti bana kız bilgisayar bir anda akıllı televizyonu daha da akıllı Murat ben dün baktım kontrolör şu şekilde hani toparlayabilirim kontörlü çok değişecek o yüzden şu anda öldürmeyelim elindeki kontörcü ben öldürürüm o beni öldürecek o beni inşallah değiştir rafa kaldıracak makinede zaten vavdan bağımlı Bunlar görüşecek Ben

dediğim gibi bir üretici çıksın da şunun içine mobil grafik işlemcisi koysun o zaman atabilir laptop işlemcisi koysun ona da lazım ya da bir de biliyorsun eğer kendisi bir türlü kendi oyununu yola koyamadığı için Şunların işine giremiyoruz olsa belki Şu haliyle bir şey getirmiyor götürüyor oyun kütüphanem Zümrüt Usta karşı karşıyayım bilmiyorum diye diyelim Ne yapacağım bilmiyorum yunus'ta Windows da müzik ortam bildiğimiz bana şey getirmiyor bana en azından bir şey vaat etmesi lazım Bu oyun pisliği de de var burada da var Ben