%30 daha performanslı ildesin anlayın Yoksa

Admin

Administrator
Staff member
hiçbir anlamı yok yani ya Şurada benim şeyime girsene yüklü yerine kütüphaneye Bu benim kütüphanem şimdi Bak burada hani Vay be de değil işte bu yutuldu için büyük oyun Gökhan puslu ekler halklar Survive sayesinde var ama hani vay be diyebileceğin biraz daha git ileri falan saymıyorum incilerin çoğu zaten geliyor işte bunlarla biraz zor Niye ama işte buranın daha böyle cıvıl cıvıl olması lazım ya öbür tarafta 300 tane var benim koleksiyonumda istek hani bize emanet geri gidecek ama var ya Normalde çalışacak ayarlayacağım ne

da takip edeceğim bunu gelişmesini sonuna kadar izleyeceğim bakalım Akal çalışıyor takip ederiz ne gibi değişiklikler olacak yine paylaşıyor Ben ne işler oluyor zaten senden biraz kustu olması lazım uzun uzun uzun pozlama ve bunlar nasıl Ön plana çıkar gökyüzü ve diğer normalden çok daha ilgi çekici ve güzel hale geliyormuş Daha gördüğünüz fotoğraf da onları özellikle çıkarıyor gerçekçi onu abartmak Gerçekçilik oluyor özel renk gelmiş Kültür Evi ile çektiğimiz aynı fotoğraf ne kadar değişiyor diye bir oldu diyorsunuz da hani ben

öyle için konuşuyorum bir eksiklik göremiyorum download 78 10 bin liraya yakın olur video için diyor Biz üst üste taşıyoruz 8 Kaya geçiyoruz diyor Bunu da stabil hale getirdin mi bir ya bir taarruz zamanı bükme modu Eğer dünyanın en iyi düz ekranı endüstri mi diyelim Yüksekdağ Dedemi aradı Samet Bir de yüksek iPhone 11 Tamam içeriye göre bu 144 Hertz ayarını yapabilecek 60 90 120 televizyon 25 ediyor yolu yok mudur bir taraftan ekran 158 Baran bir pil tasarrufu hepsi var diyor diyelim buna iş var göz koruması şakşukası bulmaca

olabildiğince doğru faydalı için 30 modu gelmiş Bu sayede karşıda iPhone 11 var yanında ışık sensörü kullanılmış en önde arkada 360° sensörlerinde Ekran parlaklığını ayarla ya bileceği o zaman ve gerçek renkleri için ayarlanmış bir Ekrana sahipmiş bir burada ile ilgili öne çıkan noktaları azaltma iPhone 11 en iyi kullanmalar ile çeşitli konularda avantaj sağladıklarını olarak motorlardan birini 80 motorunu kullanıyor çok Pervin Hoparlör vardı burada yönünde çalışan doğrusaldır motor varken telefonlarda ve yönünde