bunun başka yollardan olabilme ihtimali var mı başka

Admin

Administrator
Staff member
yollardan olma ihtimali var önünden behiçbey Yıldız geçebilir ama o Yıldız Enişte başınız ışığını vesaire falan görebiliyorum arasında kesintileri olabilir madde Sonuçta Yıldız'dan karadere'ye doğru Hakan madde sürekli bir şekilde açmıyor Ama o zaman da ışığı kesilmesinde dalgalanmalar olur diyorlar yani bazı dalga boylarında farklı ve daha sonra falan gideriz belirti simetrik sanki bir şey önünden geçiyorum şimdi bıçakla kesilir gibi hissediyor sana tekrar aynı şekilde artıyor Dolayısıyla diyorlar ki bu çok büyük ihtimalle oradaki Bir gezegenin

Hatta şeyi söylüyor dürüstlüğünü bile hesap kapacak ben biraz küçüktür var o cemaat o boyutlarda gezegenin 3 saatlik vardı oturduk saniyede ilişki 3 saat boyunca şeyin kesilmesini singeli kesilmesini dağılıyor sonrasında kimyasal hiçbir şey olmamış gibi tekrar gelmeye devam ediyor aynı bildiğin gibi ötegezegenler bizim galaksimizde köfte gezegenleri keşfettiğimiz bir benzeri bunun daha böyle şey vardır diyorlar çıkacaktır kendileri de muhtemelen Araştırmaya devam ediyor lan biz yani başka galaksilerde de artık börek gezegenler

bulabiliyor olacağız gibi görünüyor ondan sonra heyecan verici gibi durmuyor bazı bilim insanları için eski datanın tekrardan yeni metotlarla işte bugünkü işlem gücümüz ile bugünkü istatistik programları ile yapay zeka ile yapay öğrenme ile incelenmesi çok güzel sonuçlar veriyor konuştuğumuzu hatırlamıyorum şeyde Satürn'ün uydusu muydu uydularından 1'inde ya da daha detaylı sonuçlar elde edebiliriz Bu şey gibi önünüzde bir tablo var bu tablo uzakta bir tablo resmi çekeceksin işte bunu ilk çıkan iPhone'larda falan çektiğimi düşünün Bir de

şimdi atıyorum işte bu zoom'lu falan telefonlar var ya onlarda daha yüksek çözünürlükte daha net gösterecek şekilde falan çektiğinizi düşün aynı şekilde daha çok şey görüyorsunuz aynı şeye baksanız bile aynı beri aynı veri ya da işte gece modu olan olmayan bir düşün yani dilinde kapkaranlık çıkıyor elinde aydınlık çok eskiden kalmış bir Atatürk videoları falan var çok böyle kötü Bayağı bir gün elle yapamayacağım bir şekilde artık tekrar inceledi sadece ona bakılmamış sistematik bir ararsın oradan bir son yıllardaki buluyor kurumlar olmak