sonra bu fiyatlandırma iyi olur 29 ayar 200 küsür

Admin

Administrator
Staff member
yollardan çıkmıştı En pahalısı bile 420 değildi burada yatın ciddi oranda artmış olması bizi Üzer Mi doktor su alır mısın Hatta fiyatı düşerse eşimi Bey'i bile düşünebilirim benim için çok cazip bir telefon Dilek Lan ayıp işte çeşitli noksanlıkları var Ben çok tutamadım diyordun can senin yerine geçen telefon ismi devam olmasını bu model gibi Pro bence şu an Dünya arenasında o konsepte Uyar en uygun telefonu Hani Kur ve vergilendirme Bu ürünün fiyatını aşırı derecede etkiliyor Siz de görüyorsunuz Yani yapabilecek bir şeyimiz kalmıyor yolda

3500 Lira çok zor ya ben dört gün sonunda bekliyor görmediniz 218 gram ve neredeyse 1 santimlik bir kalınlığa sahip Yani bir telefonda o da gayet ağır bir telefon aslında gördüğüm kadarıyla genel yardım yoğun temsilcisinin biri 9 seneden sonra yeter soldu fiyatlarının yüksek olduğu Tabii burada Bizim üreticilerimizin de kur ve vergilendirme etkilerim izinde olduğu ayşeker ama dediğimiz gibi alın gücümüz git gide düşüyor yani şu an sonra telefonlar içeride tek ulaşabileceğimiz telefon O da zor zanaat Çünkü o da 4000 lira kaç kişinin

alacağım Telefon için o yüzden böyle Bence bu da bir buçuk saat bulmuşuz canlı yayında da iyi mi sonuna deme vakti geliyor gibi bu etkinliğe bizlere aktarmaya çalıştığı Siz de birlikte güzel bir zaman geçirdiğimiz düşünüyorum ve olabildiğince birlikte yorumladık anlattık ürünleri gördük fiyatlarını konuştuk yapabileceklerimiz yaptık size günün geri kalanında iyi bir gün diliyorum Zaten bayağı şey oldu arkadaki hangi çanta ile a320 19-21 ekran saati Sonra öldüreceğim bu değil soruyorum sürekli hemen vardır oynar mısınız

eklenecek diyor duymadım ya hiç witch de bir sürü oyun açıyoruz bu aralar açıyoruz dedim işte gene bir ay olmuştur uçuş yaptı nefes İkisi de yaptım ama onu yapıyoruz ama oynarız bu şey ya renkli renkli varya Benim çocuklar çok sever herhalde onu onlarla oynanabilecek bir şeyse deneriz gelme gitti mi herhalde galiba Gerçekten uzay sezonu açıldı mı diyelim Adana ile ilgili Paylaşmış gördüm şimdi ötegezegenler den falan Ara ara bas diyor bizim Güneş sistemimizin dışında başka Güneş sistemlerinde olan gezegenler onlardan artık