ya onaylama genel ve de burada budur

Admin

Administrator
Staff member
PlayStation'da da bulur Japon şeylerini de şu oluyor galiba Ama bunu Burada bazı oyunda şuna basıyor Yani bu ağa bunun karşılığı okeylemek için bazı oyunda bunu bastırıyorum razı oyunda bunu bastırıyorum bazı oyunda buna basıyorum bazı oyunda iç tuşa basıyorum bu çılgınlık böyle şey olmaz standart olur dediğin gibi kutusu ve playstation'daki karşılığı ileridir Okey midir Beykent burada hiç rahat yok tüm oyunlar var mesela Bak bu da bunu burada bak Amerikan gidersen yine tüm oyunlara gir Oy niye bildikleriniz bunlar fakat 300 15

tanesini yüklemişsin şimdi herhangi bir ekranda gir oynamak istediğin benim tamam Bunlar zaten hep hep destekleyen oyunlar Göbekteki hani var ya büyük bunu oku söyle bak Bir kere bu güzel bir ekran tuşların hangi harfe atanmış olduğunu gösteriyor oyunu özel gösteriyor değil mi Kendin düzenlemenin yapıp abdulahad edebiliyorsun insanlarla paylaşabilirsin ya da ise başkaları yapmış bak sakat adam yapmış onu indirebiliyorsunuz bundan diye biliyorsun Bu iyi bir şey olmuş o da yok kullandı ala Neden kapattın geri döndü

kumandayı böyle diyorsun Fakat bu ne demek hani bu benim demin bahsettim deliliği düzeltmek için sen mapping yapacaksın her oyunda şey görüyorsun güzel oynayan arkadaşlar falan bir de oyundan çık geri gel buraya dön Hepsi çok güzel çalışıyor çalışıyor Çok güzel çalışıyor baksana Euro Truck Simulator falan var ve çalışıyor çalışıyor girmiş şeylere hafta bir kere göster Emre şöyle söyleyeyim şu kumandadaki o hani onay kutusunun falan her oyunda başka olması olmasa uyadan güzel kullanımı kütüphaneye erişimi dükkandaki

gezin imkan uyadan güzel çok daire Ama işte o ya bir de dediğim gibi daha bu beta ya işte öyle olacak bu ne oldu Sen o yüzden mi çıktı bunlar hep hali ne olacak birazcık da hani şey söyle Emine Tekrar hatırlatalım ya daha bizim bu böyle piyasaya çıkacak çıkamaz Biz şu anda gördüklerimizi değerlendiriyoruz 30 sayfasının bulamadın Ne o şeydi oyun falan coğrafik karakter ekrana dönmüştü tamam Ordu'da şeyi görüyorsun mesela bu oyunlar Aslında 1080p ye göre yapılmıştı yanı sıra bekliyoruz daha çok ufak bana Bunlar ayrıca düzelecek